DRUKARNIA OFFSETOWA


Druk offsetowy to przede wszystkim druk wysokonakładowy.  Przemysłowa technologia umożliwiająca druk bardzo dużej ilości kopii  w niedługim czasie realizacji. W naszej drukarni druk offsetowy wykonywany jest na najnowszych urządzeniach które nie dość że drukują ekonomicznie to przede wszystkim druk jest ekologiczny. Korzystamy z materiałów -  farb, lakierów itp. - przyjaznych środowisku, a wiekszość papierów pochodzi z recyklingu. 

 

Druk offsetowy to bardzo opłacalna forma druku przy wysokich nakładach. Taka technika doskonale sprawdza się w przypadku przygotowywania różnych materiałów reklamowych np. wizytówek, ulotek, teczek, folderów czy też segregatorów. Jesteśmy w stanie przygotować cały pakiet druków niezbędnych w kampania reklamowych, podczas targów branżowych czy też akcjach promocyjnych.

 

Druk offsetowy to również druk katalogów i książek w wysokich nakładach. Druk offsetowy i druk cyfrowy w dzisiejszych czasach uzupełniają się nawzajem dlatego, też obie te formy drukowania dostępne są w naszej ofercie.

 

Zapewniamy najwyższą jakość usług, krótki czas realizacji oraz wgląd w każdy etap procesu tworzenia zamówienia

.