O nas


 

 

 

 

 

 

 

Garmond Group to dziś zbiór silnych elementów, z których każdy może mieć niebagatelny wpływ na końcowy sukces każdego projektu. Drukarnia jest prawdziwym trzonem naszej działalności – studio projektowe miejscem, gdzie kumuluje się kreatywność najlepszych grafików z naszego regionu.


Spektakularnych produkcji dostarcza dział reklamy zewnętrznej, skoncentrowany na tym, by efekty opierały się o najwyższy profesjonalizm. Zaawansowane studio fotograficzne oraz drukarnia cyfrowa to zaś perfekcyjne uzupełnienia całości. Tutaj detal to absolutna podstawa.

Doświadczenie nauczyło nas, że wielkie cele możemy osiągnąć tylko razem. Niczego innego nie jesteśmy tak bardzo pewni.

Nasza drukarnia to przede wszystkim ludzie, którzy w profesjonalny sposób doradzą i wykonają każde zlecenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół. Zadowolenie naszego klienta to priorytet. Ponieważ nasz dział -  druk cyfrowy, cechuje się szybką realizacją zleceń. Z pełną odpowiedzialnością możemy uznać, że Garmond Druk Cyfrowy , to najszybsza drukarnia w naszej okolicy.

Druk cyfrowy, jak wskazuje sama nazwa, opiera swoją działalność na urządzeniach cyfrowych. A urządzenia cyfrowe to niskie nakłady w atrakcyjnych cenach. W naszej  ofercie znajduje się druk szeroko pojęty: druk wizytówek, druk plakatów, druk katalogów, druk książek, druk kalendarzy, druk folderów, druk ulotek, druk wielkoformatowy.

Dopełnieniem i nowością w naszej ofercie jest druk UV - druk farbami utwardzanymi promieniami UV. Tego rodzaju druk cechuje się trwałością i możliwością wykonywania go na  różnego rodzaju podłożach zarówno na papierze jak i drewnie, płytach MDF, HDF, PCV, metalu szkle, szkle akrylowym i inne.

Jak w każdej drukarni niezwykle istotnym etapem produkcji jest ogólnie pojęta post produkcja. Nasze wydruki nie tylko kleimy i szyjemy (druk książek, katalogów, folderów), ale także uszlachetniamy folią - błysk i mat (druk zaproszeń, druk wizytówek, druk ulotek reklamowych) - złocimy (druk zaproszeń, uszlachetnianie okładek, druk złoconych plakatów) a także wycinamy laserem.